Winteractiviteiten 2026
De Winteractiviteiten voor senioren in de gemeente Dongen zijn inmiddels al een mooie traditie geworden. Vele senioren genieten samen van mooie activiteiten in de wintermaanden.
De werkgroep heeft weer leuke en interessante activiteiten bedacht en natuurlijk staan er ook toppers uit voorgaande jaren op het programma. Na de feestdagen zijn de maanden januari en februari voor sommigen lang en donker. Daarom willen we met u de grijze wintermaanden opfleuren. Door samen activiteiten te ondernemen vliegt de tijd voorbij.
Vanaf woensdag 26 november treft u het programma aan op op deze website en zijn papieren boekjes af te halen bij de Cammeleur, Hoofdgebouw Mijzo Dongen, kantoor SWOD, de Ontmoeting, dr. Maassen, Europlus, de Leest, Natuurlijk Klein Dongen, de Geubel en de Coop in ’s Gravenmoer. Het is voor ons fijn als u zich aanmeldt via het tabblad activiteiten van deze website.
Bladert u graag door het digitale boekje? Open het boekje dan hier.
Het losse inschrijfformulier treft u hier.
Voor meer informatie kunt u op werkdagen tussen 09.00 uur en 11.30 uur bellen met SWOD op nummer 0162-379596.